Çaykur Rizespor-İstanbulspor: 3-2!

Beyaz

Süper Toto Grup Üyesi
Katılım
29 Mar 2018
Mesajlar
120
Beğeniler
2
Şehir
Adana
#1
Spor Toto Lig'in 29. haftasında karşı karşıya gelen takımlar Çaykur Rizespor ve İstanbulspor oldu. Takımlar Esenyurt Necmi Kadıoğlu stadında karşı karşıya geldi ve maç Çaykur Rizespor üstünlüğü ile sona erdi. Maçın hakemliğini Mutafa Öğretmenoğlu, Mustafa Sönmez ve Murat Ergin Gözütok üsteldi.

Maça büyük bir üstünlük ile başlayan Çaykur Rizespor'un ilk golü daha 1. dakikada iken Vedat Murit tarafından geldi. İlk yarıda başka gol şansı bulamayan takımlar ikinci yarıda gol imkanı bulan takım Çaykur Rizespor oldu. 61. dakikada kendisinin iki takımında ikinci golünü Vedat Murit attı ve farkı ikiye çıkardı. İstanbulspor ile farkı 3 çıkaracak gol ise 64. dakikada süleyman Koç'tan geldi.

İstanbulspor'un 70. dakikada hanesine bir gol yazdıran isim Koray Altınay oldu. Kendi kalesine attığı gol ile İstanbulspor'a bir sayı hediye eden isim Koray Altınay oldu. İstanbulspor 86. dakikada İbrahim Yılmaz'ın attığı gol ile Çaykur Rizespor ile arasındaki farkı bire indirmeyi başarıyor ancak ilerleyen dakikalarda başka gol şansı bulamadığı için maç 3-2 Çaykur Rizespor üstünlüğü ile son buluyor.